המשיכה של ישראלים לדובאי היא רק טבעית לאור הצורך במקום חדש לבלות בו, עם אלמנטים רבים שהישראלים אוהבים. דובאי סובבת סביב יוקרה ואיכות, וזה נוגע לכל סוג של אטרקציה שתפגשו במקום הקסום הזה. זה מתחיל ממסעדות יוקרה, חאפלות אמיתיות, קניוני יוקרה ומלונות של הכל כלול, אך בתוך כך, הבילוי האולטימטיבי נמצא בדובאי מרינה. שייט בדובאי באמצעות יאכטה זוהי אטרקציה מבוקשת מאוד, שמשנה את הטיול והופכת לשיא שלו. כיום ניתן לקחת שייט לדובאי באמצעות חברות מקומיות ובאמצעות חברות ישראליות.

חברת היאכטות האיכותיות ביותר שעשתה את הדרך מישראל לדובאי היא חברת כאן על הים. מדובר בחברה האיכותית ביותר בארץ בתחום של השכרת יאכטות, סירות וציוד ימי מסוגים שונים. כאן על הים עוגנת עם מספר כלי שייט ברמה גבוהה בדובאי מרינה, והיא מאפשרת לכל דורש לקחת יאכטה ולבנות לעצמו את החוויה. אם יעד החופשה הבאה שלכם הוא דובאי, כדאי לכם להיכנס לפורטל המתקדם שלנו ולבחור לעצמכם יאכטה איתה תוכלו להפליג ברחבי מימי דובאי וליהנות מהנוף המרהיב בשייט על יאכטה לדובאי.
כך למשל, ניתן להזמין ארוחות פאר על הסיפון, אלכוהול איכותי, לייצר אווירה טובה עם מוזיקה וריקודים על הדק, או שדווקא ללכת על בילוי אקסקלוסיבי יותר, באווירה נינוחה, עם בן או בת הזוג. כמובן שעל הסיפון ניתן למצוא בריכות, ג'קוזי, מיטות שיזוף ואפילו שירות כמו מסאז' על ידי אנשי מקצוע.

חוויה יוצאת דופן

בחברת כאן על הים עוסקים בהגשמת החלומות של הלקוחות שלהם, וכאשר אפשר לעשות הפלגה על יאכטה בדובאי מרינה, החוויה משתדרגת פי כמה. בכאן על הים יודעים לספק ללקוחות את החוויה המושלמת, עם סקיפר איכותי שיודע לספק את השירות הטוב ביותר, ועם תוספות משוגעות שהופכות את החוויה לשיא של הטיול. לא קשה להעריך כי שייט בדובאי באמצעות יאכטה זוהי פעילות שתהפוך בשנים הקרובות לאחת המרכזיות ביעד התיירותי החדש, ותמשוך אליה תיירים מכל העולם לחוויה יוצאת דופן.