יציאה לים הפתוח עם יאכטה זוהי פעילות יוצאת דופן שמרבית האנשים כלל לא ניסו אותה. התפיסה היא שמדובר בפעילות יקרה שפונה לעשירים בלבד, אם כי כיום, כל קבוצה יכולה להתארגן, לשכור יאכטה וסקיפר, ולצאת לים הפתוח. הרבה מאוד אנשים מתאהבים בפעילות הימית המגוונת הזו, שפונה לכל אחד, ורוצים להוציא רישיון סקיפר כדי להיות מסוגלים לעשות זאת לבד, ללא איש מקצוע על הסיפון. על היאכטה אפשר להתפנק במספר דרכים, כולל שיזוף על הסיפון, מסיבה נחמדה, לאכול, לשתות וכמובן לעגון בלב ים על מנת לצלול או לקיים סשן של ספורט ימי.

כדי להוציא רישיון סקיפר של משרד התחבורה, צריך לעשות קורס משיטי יאכטות או קורס סקיפרים בשפה הרשמית. בקורס לומדים את כל מה שצריך לדעת כדי להשיט יאכטה, וזה ממש לא נוגע רק לפן הטכני. יש התנהגות מסוימת לפיה צריך לנהוג בים, יש אלמנטים של ניווט, של בטיחות ושל ימאות באופן כללי, שצריכות להיות בארסנל של סקיפר טוב. מבין כל האפשרות, קורס משיט יאכטות של כאן על הים הוא הטוב והנכון ביותר. בכאן על הים אפשר ללמוד במגוון רחב של מרינות ומעגנים ברחבי הארץ, ובכל מקרה, מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכסף.

 

בילוי ימי שאין שני לו

בכאן על הים שמים תחילה דגש על הפן העיוני, ומלמדים את התאוריה של השטת יאכטה. לאחר מכן, מגיע החלק המאתגר יותר, שהוא גם המהנה ביותר – החלק המעשי. התלמידים יוצאים בקבוצות קטנות עם אנשי מקצוע מומחים אל הים, ומתנסים בעצמם בתפעול של היאכטה. בתוך 4 עד 6 חודשים, ניתן לגשת לבחינת הרישיון בביטחון מלא, ולהוציא את הרישיון המיוחל שיאפשר לכם לקחת את הקרובים אליכם לבילוי ימי שאין שני לו. לסיכום, אם תמיד חלמתם להשיט יאכטה ולצאת ללב ים עם המשפחה או החברים לחוויות בלתי נשכחות – מקומכם בקורס סקיפרים אונליין של הפורטל המתקדם כאן על הים.