fbpx
בחר קטגוריה
יאכטות למכירה
השכרת יאכטות / יאכטה
סירות למכירה
השכרת סירה/סירות
אופנועי ים להשכרה
אופנועי ים למכירה
השכרת קיאקים
ציוד ימי
כלי שייט
סירות
קיאק
סירה חצי קשיחה
הפלגות / הפלגה
שייט
יאכטה
קורס סקיפרים
ספורט ימי
ספינות שייט
קורס יאכטות
קורס משיטי יאכטה/יאכטות
רישיון סקיפר
פלייבורד
רישיון לאופנוע ים
רישיון לסירה
משיט 30
רישיון משיט
רישיון ליאכטה
לימודי סקיפר
קורס משיט 30
רישיון לסירת מנוע
רישיון משולב
רישיון נהיגה
Luxury Yachts (English)
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ביוון / ליוון
בישראל
באילת
במרינה הרצליה
בכנרת
בהרצליה
בתל אביב
באשקלון
באשדוד
בטבריה
קיסריה
אשקלון
בעכו
בחיפה / מחיפה
ביפו
בטיילת טבריה
בכנרת מחיר / מחירים
בכנרת גינוסר
בכנרת טבריה
בכנרת ילדים
בכנרת לידו
בכנרת לידו מחיר
בכנרת למשפחות
בצפון
בארץ
לקפריסין
נתניה
מדובאי / לדובאי
בבאר שבע

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

Overblue

Overblue

מותג זה יצר הגדרה חדשה לבית, הבית החדש שלך יהפוך להיות במקום הכיפי ביותר, הים. מותג זה יצר סטנדרט חדש בכל הקשור ליאכטות פאר מנועיות עם שילוב של טכנולוגיה חכמה ועיצוב מפואר המקפיד על מרחב אין סופי ותחושה ביתית.

סגנון חיים ברמה גבוהה מתבטא בהרבה מאוד דברים, כמו בית פרטי ומשודרג, מכוניות מפוארות וטכנולוגיה מתקדמת. עם זאת, אם ניקח את הסגנון חיים הזה רמת אחת למעלה, לכזו שהיא באמת שייכת לאלפיון העליון, שם ניתן למצוא יאכטות יוקרתיות. יאכטות הן סמל סטטוס, מכיוון שהן מסמלות נהנתנות ברמה גבוהה והן מייצרות סגנון חיים שסובב סביב החופש, הים, ומסיבות עם אוכל ואלכוהול ברמה גבוהה. יש הרבה מאוד חברות אשר מייצרות ובונות יאכטות, כאשר אחת הבולטות שבהן היא חברת Overblue.
חברת אוברבלו העמידה סטנדטרים חדשים וגבוהים במיוחד בכל הנוגע לחיים על המים. הקונספט החדשני והעתידני שלה משדרג את החיים המסורתיים על המים, ושם אותם על המסלול המהיר – כזה שכולל דינמיקה ומודרניזם. הסגנון הזה יוצר לאנשים את האפשרות לבחור כיצד הם רוצים לשוט, ולעשות זאת בדרך שהיא מאוד מותאמת להם. לחברת אוברבלו יש הרבה מאוד מאפיינים ואלמנטים שמקבלים טיפול מקרוב, וכדאי להכיר את כולם.


באוברבלו יש מערכת ניווט חכמה וקלה לתפעול, שמאפשרת לתמרן את היאכטה בקלות בכל מזג אוויר. לחברה יש מספר דגמים, שמתאימים לאנשים בעלי רישיון עוצמה א', שנחשב לפשוט יחסית, ולאנשים עם רישיון עוצמה ב', שלמעשה יכולים להשיט כל כלי שייט פרטי בישראל. העיצוב של היאכטה הוא חדשני ודינמי ומאפשר יציבות מלאה, וכן על הסיפון נמצאת מערכת חשמלית חכמה שמשדרגת את השימוש בפיצ'רים השונים.


מרווח וקלאסה
אחד הפרמטרים החשובים על כל יאכטה זה הנושא של מרווח. אנשים לא רוצים להרגיש בצפיפות, לבטח לא כאשר הם יוצאים להפלגה שאמורה להיות מהנה. ביאכטות של אוברבלו יש עיצוב חדשני שנועד להגדיל את המרווחים על הסיפון, מבלי לוותר על שום אלמנט חשוב. באוברבלו מאפשרים ללקוח לבצע פרסונליזציה בחלק מהאלמנטים, כך שירגיש חיבור חזק יותר לכלי השייט, וכן יוכל להכיר אותו בצורה טובה יותר.
חברת אוברבלו היא חברה ותיקה, שעובדיה אספו ידע רב לאורך השנים, אשר מיושם בתוך הדגמים הנוכחיים ובמחשבה על הדגמים העתידיים. חברת כאן על הים היא זו שמוכרת את הדגמים של החברה בארץ, ואנשיה יודעים לכוון את הלקוחות אל עבר הדגמים החדשניים של אוברבלו.

כלים של Overblue

יאכטת OVERBLUE 58
יאכטת OVERBLUE 58
דגם זה מעוצב בחוכמה עם הקפדה על מרחב ונוחות. תוכלו לאחסן בה את כל מוצרי הים שלכם, להזמין חברים להתארח ועוד. יתרה מכך, צריכת הדלק נמוכה יחסית ל...
דגם זה מעוצב בחוכמה עם הקפדה על מרחב ונוחות. תוכלו לאחסן בה את כל מוצרי הים שלכם, להזמין חברים להתארח ועוד. יתרה מכך, צריכת הדלק נמוכה יחסית לגודל היאכטה.
לדף מוצר
יאכטת OVERBLUE 48
יאכטת OVERBLUE 48
יאכטה מפוארת בעיצוב חדשני שמציגה חזון דינאמי וחדשני של הבית המסורתי לו אנו רגילים, יאכטה זו מציעה לאנשים לחיות בכל מקום וליצור חיים חדשים ומע...
יאכטה מפוארת בעיצוב חדשני שמציגה חזון דינאמי וחדשני של הבית המסורתי לו אנו רגילים, יאכטה זו מציעה לאנשים לחיות בכל מקום וליצור חיים חדשים ומעניינים.
לדף מוצר
יאכטת OVERBLUE 44
יאכטת OVERBLUE 44
עיצוב יוקרתי, יאכטה זו מרווחת ונוחה לכל שימוש. עלויות התחזוקה נמוכות מאוד לגודלה והיא מספקת ביצועים מדהימים ויעילות מעולה בו זמנית.
עיצוב יוקרתי, יאכטה זו מרווחת ונוחה לכל שימוש. עלויות התחזוקה נמוכות מאוד לגודלה והיא מספקת ביצועים מדהימים ויעילות מעולה בו זמנית.
לדף מוצר
יאכטת OVERBLUE 58 PENTHOUSE
יאכטת OVERBLUE 58 PENTHOUSE
קונספט יוקרתי המגדיר מחדש את המילה "יאכטה". עם מערכת טכנולוגית מתקדמת, צריכת דלק נמוכה יחסית לגודל ועלויות תחזוקה נמוכות
קונספט יוקרתי המגדיר מחדש את המילה "יאכטה". עם מערכת טכנולוגית מתקדמת, צריכת דלק נמוכה יחסית לגודל ועלויות תחזוקה נמוכות
לדף מוצר

תגובות

הוספת תגובה
לחץ/י כאן

    צור קשר    כתובת: הצדף 1, מרינה הרצליה

    טלפון: 072-334-1803

    מייל: Info@Sea-mania.co.il

    דילוג לתוכן