בחר קטגוריה
יאכטות למכירה
השכרת יאכטות / יאכטה
סירות למכירה
השכרת סירה/סירות
אופנועי ים להשכרה
אופנועי ים למכירה
השכרת קיאקים
ציוד ימי
כלי שייט
סירות
קיאק
סירה חצי קשיחה
הפלגות / הפלגה
שייט
יאכטה
קורס סקיפרים
ספורט ימי
ספינות שייט
קורס יאכטות
קורס משיטי יאכטה/יאכטות
רישיון סקיפר
פלייבורד
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ביוון / ליוון
בישראל
באילת
במרינה הרצליה
בכנרת
בהרצליה
בתל אביב
באשקלון
באשדוד
בטבריה
קיסריה
אשקלון
בעכו
בחיפה / מחיפה
ביפו
בטיילת טבריה
בכנרת מחיר / מחירים
בכנרת גינוסר
בכנרת טבריה
בכנרת ילדים
בכנרת לידו
בכנרת לידו מחיר
בכנרת למשפחות
בצפון
בארץ
לקפריסין
נתניה
מדובאי / לדובאי

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
צאו לנופש בדובאי עם המחירים המיוחדים של כאן על הים
צאו לנופש בדובאי עם המחירים המיוחדים של כאן על הים
קורס סקיפרים מקצועי במגוון לוקיישנים
קורס סקיפרים מקצועי במגוון לוקיישנים

רישיון סקיפר בינלאומי

עבודתו של הסקיפר היא עבודת החלומות של הרבה מאוד אנשים. להשיט כלי שייט יוקרתי בים, כשעל הסיפון מתבצעת פעילות מהנה מכל מיני סוגים, כשהבריזה בשיער והחופש באוויר, זה משהו שהרבה אנשים יכולים להתחבר אליו. בדיוק בגלל זה, השייט ביאכטות הפך להיות כל כך פופולארי בשנים האחרונות ומדובר במשהו שהרבה מאוד אנשים עושים בשעות הפנאי שלהם. כדי להפוך להיות סקיפר, על מנת להשיט ספינה לבד ואפילו להשתכר מכך, צריך לקבל רישיון סקיפר בינלאומי אותו אפשר להשיג לאחר קורס ייעודי.

יש כיום הרבה מאוד קורסי סקיפרים שניתן לקחת, בכל רחבי הארץ, אך כדי להצליח בתחום, צריך לקחת את הטובים ביותר. בחברת כאן על הים, שהיא החברה המובילה בישראל בתחום ההשכרה והמכירה של יאכטות, סירות וציוד ימי, אפשר לקבל רישיון סקיפר באילת בטווח שבין ארבעה חודשים לחצי שנה, וזאת בתום קורס ממצה ואיכותי במיוחד. הקורס של כאן על הים מתחלק לשני חלקים, כאשר החלק הראשון הוא החלק העיוני. במסגרת החלק העיוני, לומדים על התאוריה של השטת כלי שייט, כולל אלמנטים של ניווט, ימאות, שפה מקצועית וכמובן תפעול טכני של כלי שייט. לאחר תום החלק העיוני, עוברים לחלק המעשי, שהוא המאתגר והמהנה ביותר בקורס.

מתאים לכולם

לאחר סיום קורס סקיפרים אונליין שבוחן את החלק העיוני של התלמידים, במסגרת החלק המעשי של הקורס של כאן על הים, התלמידים מתנסים בעצמם, בליווי של אנשי מקצוע איכותיים, בתפעול היאכטה מא' ועד ת'. רק בצורה הזו אפשר ללמוד על הנושא בצורה הטובה ביותר, ולצאת מנוסים ועם ידע מספק אל לב ים. אל הקורס של כאן על הים יכול להירשם כל מי שמלאו לו 18 שנים, גם אם אין לו שום רקע ימי. הקורס מתאים לכלום ונותן כלי מעניין הן להנאה והן בפן המקצועי.

כלי שייט

קורס סקיפרים בחיפה
בקורס הסקיפרים בביה"ס להכשרת סקיפרים "קשת ים" - קורס משיט 30 - תרכשו כלים ומיומנויות ליציאה בטוחה לים ולתפעול מקצועי וראוי לכלי השייט שלכם.
לדף מוצר

צור קשר


כתובת: הצדף 1, מרינה הרצליה

טלפון: 072-334-1803

מייל: Info@Sea-mania.co.il