fbpx
בחר קטגוריה
יאכטות למכירה
השכרת יאכטות / יאכטה
סירות למכירה
השכרת סירה/סירות
אופנועי ים להשכרה
אופנועי ים למכירה
השכרת קיאקים
ציוד ימי
כלי שייט
סירות
קיאק
סירה חצי קשיחה
הפלגות / הפלגה
שייט
יאכטה
קורס סקיפרים
ספורט ימי
ספינות שייט
קורס יאכטות
קורס משיטי יאכטה/יאכטות
רישיון סקיפר
פלייבורד
רישיון לאופנוע ים
רישיון לסירה
משיט 30
רישיון משיט
רישיון ליאכטה
לימודי סקיפר
קורס משיט 30
רישיון לסירת מנוע
רישיון משולב
רישיון נהיגה
Luxury Yachts (English)
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ביוון / ליוון
בישראל
באילת
במרינה הרצליה
בכנרת
בהרצליה
בתל אביב
באשקלון
באשדוד
בטבריה
קיסריה
אשקלון
בעכו
בחיפה / מחיפה
ביפו
בטיילת טבריה
בכנרת מחיר / מחירים
בכנרת גינוסר
בכנרת טבריה
בכנרת ילדים
בכנרת לידו
בכנרת לידו מחיר
בכנרת למשפחות
בצפון
בארץ
לקפריסין
נתניה
מדובאי / לדובאי
בבאר שבע

התחבר/י באמצעות

כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
צאו לנופש בדובאי עם המחירים המיוחדים של כאן על הים
צאו לנופש בדובאי עם המחירים המיוחדים של כאן על הים
קורס סקיפרים מקצועי במגוון לוקיישנים
קורס סקיפרים מקצועי במגוון לוקיישנים

רישיון סקיפר באשדוד

החופים הדרומיים של הארץ הם חופים מיוחדים מאוד, כאשר חלקם עברו שיפוצים נרחבים בשנים האחרונות. אחת הערים הדרומיות שעברה את השינוי הגדול ביותר בעשור האחרון היא ללא ספק אשדוד, שמתפתחת, בונה, מושכת הרבה משפחות צעירות וגם מבצעת שיפוצים נרחבים היכן שצריך, כולל בחופים ובמרינות שלה. החופים האשדודים התפתחו מאוד ובחלקם אף ניתן לראות מעגנים עם יאכטות מפוארות, שמשרתות את התיירים בעיר. באמצעות היאכטות יכול כל אחד לצאת ללב ים עם חברים, בן או בת זוג ומשפחה, וליהנות מבילוי יוצא דופן. ואחרים, מעדיפים להשיט את היאכטה בעצמם ומחליטים לקחת על עצמם הוצאת רישיון משיט בקורס סקיפרים דרך הים.

אשדוד היא עיר שקשורה מאוד לחוף הים שלה, וכאשר אפשר לשדרג את הבילוי הרגיל בו, שכולל שיזוף, משחקי כדור על החוף וטבילה במים, אפשר לעשות זאת באמצעות יאכטה מפנקת. שייט ביאכטה נחשב לבילוי של האלפיון העליון, אם כי כיום כל אחד יכול לגשת למגוון מעגנים ברחבי הארץ ולבקש לשכור יאכטה עם סקיפר מוסמך, שייקח אותו ואת המשפחה או החברים שלו אל הים. חלק גדול מהאנשים שמבצעים את הפעילות מתאהבים בה, ורוצים גם הם להוציא רישיון סקיפר, כדי לקחת את התחביב צעד אחד קדימה. כאשר רוצים להוציא רישיון סקיפר בחיפה או אשדוד הן בהחלט אופציות נהדרות, לאור קו החוף הנפלא שלהן, והקרבה שלהן לחופים מעניינים אחרים כמו אשקלון או פלמחים.

התנסות פרקטית

מבין כל האפשרויות באשדוד, קורס הסקיפרים של חברת כאן על הים הוא האטרקטיבי והאיכותי ביותר – ברשותכם לבחור האם להירשם לקורס פרונטלי רגיל או להירשם לקורס סקיפרים אונליין שהוא הפופולרי יותר כעת מהסיבה הפשוטה שניתן ללמוד את החלק העיוני גם מהבית. כאן על הים היא חברה מובילה בישראל בתחום ההשכרה והמכירה של יאכטות וציוד ימי והיא מציעה קורס איכותי, עם תוכן ברמה גבוהה, המתחלק לשני חלקים. בחלק הראשון לומדים התלמידים עם ימאות, ניווט ותפעול טכני של כלי שייט בצורה עיונית, ולאחר מכן יוצאים להתנסות מעשית שהיא גם פרקטית, גם מאתגרת וגם מהנה מאוד.

סוכנים

פוסידון הפלגות
ההפלגות שלנו יוצאות מהמרינה היפה באשדוד ומתאימות לאירועים עד 14 איש, מלוות במוזיקה, אווירה טובה ומסלולי שייט שונים לבחירתכם.
לדף סוכן
גלי גל
אצלנו תמצאו שלל פעילויות ימיות כגון הפלגות רומנטיות, ארועים ביאכטה מפוארת, הצעות נשואים במהלך הפלגה, מסיבות רווקים ורווקות, ימי הולדת, יום ניש...
לדף סוכן

כלי שייט

קורס סקיפרים באשדוד
המסיימים בהצלחה מקבלים רישיון משיט חופי ויכולים להתחיל לקחת את המשפחה והחברים לשייט תחת פיקודם כסקיפרים מוסמכים ומקצועיים.
לדף מוצר

צור קשרכתובת: הצדף 1, מרינה הרצליה

טלפון: 072-334-1803

מייל: Info@Sea-mania.co.il