בחר קטגוריה
יאכטות למכירה
השכרת יאכטות / יאכטה
סירות למכירה
השכרת סירה/סירות
אופנועי ים להשכרה
אופנועי ים למכירה
השכרת קיאקים
ציוד ימי
כלי שייט
סירות
קיאק
סירה חצי קשיחה
הפלגות / הפלגה
שייט
יאכטה
קורס סקיפרים
ספורט ימי
ספינות שייט
קורס יאכטות
קורס משיטי יאכטה/יאכטות
רישיון סקיפר
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ביוון / ליוון
בישראל
באילת
במרינה הרצליה
בכנרת
בהרצליה
בתל אביב
באשקלון
באשדוד
בטבריה
קיסריה
אשקלון
בעכו
בחיפה / מחיפה
ביפו
בטיילת טבריה
בכנרת מחיר / מחירים
בכנרת גינוסר
בכנרת טבריה
בכנרת ילדים
בכנרת לידו
בכנרת לידו מחיר
בכנרת למשפחות
בצפון
בארץ
לקפריסין
נתניה
מדובאי / לדובאי

התחבר/י באמצעות

כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
מגוון מוצרי ציוד ימי ברמה הכי גבוהה!
מגוון מוצרי ציוד ימי ברמה הכי גבוהה!

קורס סקיפרים דרך הים

החלום לצאת לים הפתוח עם יאכטה או סירה הוא חלום שמשותף להרבה מאוד אנשים. הישראלים אוהבים מאוד את הים וחווים אותו בצורה שונה – חלק משתזפים, אחרי משחקים כדורגל או כדורעף בחול ואחרים יוצאים לצלול או לעשות ספורט ימי. עם זאת, הבילוי של שייט ביאכטה נחשב יוקרתי יותר וכיום, גם מבוקש יותר. הבעיה היא שלא ניתן לצאת לשייט בסירה או יאכטה בלי סקיפר מוסמך על הסיפון, דבר שמקשה ומייקר את הבילוי. לכן, הצורך בקורס סקיפרים הוא עצום, והמוני אנשים נרשמים ומבצעים אותו בשנים האחרונות על מנת לקבל רישיון סקיפר ולהתחיל להשיט.

יש כיום המון קורסים שאפשר לקחת, אך חשוב לבחור את החברה הטובה ביותר, עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש. בכאן על הים, שהיא החברה המובילה בישראל בתחום של מכירה והשכרה של סירות, יאכטות וציוד ימי, מציעים קורסים איכותיים, עם דגש על התנסות מעשית. בכאן על הים לומדים קורס סקיפרים דרך הים ולא רק בתאוריה. אמנם החלק התאורטי הוא חשוב, ולומדים בו על ימאות, על הפעלה טכנית של היאכטה ועל ניווט, אך העבודה האמיתית נעשית בים, בקבוצות קטנות, והיא זו שנותנת את הערך המוסף בדרך לתעודה הנחשקת שתאפשר בילוי בלב ים עם המשפחה או החברים.

אנשים מכל הסוגים

קורס הסקיפרים מחיר של כאן על הים מאפשר ומקבל אליו אנשים מכל הסוגים, כאשר כל אחד מעל גיל 18 יכול להירשם, גם אם אין לו רקע בימאות או בפעילות ימית בכלל. אחרי המעבר על הפרטים הטכניים, אפשר לצאת לים וללמוד תוך כדי שנהנים. אם בוחרים ללמוד בקורס של כאן הים בצורה אינטנסיבית, אפשר להשיג את התעודה כבר בתוך 4 עד 5 חודשים, ומנגד, אם רוצים ללמוד לאט יותר, זה אכן מתאפשר ותוכלו לצאת לבחינה כאשר אתם מוכנים לחלוטין.

צור קשר


כתובת: הצדף 1, מרינה הרצליה

טלפון: 072-334-1803

מייל: Info@Sea-mania.co.il

קורס סקיפרים | יאכטה להשכרה