בחר קטגוריה
יאכטות למכירה
השכרת יאכטות / יאכטה
סירות למכירה
השכרת סירה/סירות
אופנועי ים להשכרה
אופנועי ים למכירה
השכרת קיאקים
ציוד ימי
כלי שייט
סירות
קיאק
סירה חצי קשיחה
הפלגות / הפלגה
שייט
יאכטה
קורס סקיפרים
ספורט ימי
ספינות שייט
קורס יאכטות
קורס משיטי יאכטה/יאכטות
רישיון סקיפר
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ביוון / ליוון
בישראל
באילת
במרינה הרצליה
בכנרת
בהרצליה
בתל אביב
באשקלון
באשדוד
בטבריה
קיסריה
אשקלון
בעכו
בחיפה / מחיפה
ביפו
בטיילת טבריה
בכנרת מחיר / מחירים
בכנרת גינוסר
בכנרת טבריה
בכנרת ילדים
בכנרת לידו
בכנרת לידו מחיר
בכנרת למשפחות
בצפון
בארץ
לקפריסין
נתניה
מדובאי / לדובאי

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
מגוון מוצרי ציוד ימי ברמה הכי גבוהה!
מגוון מוצרי ציוד ימי ברמה הכי גבוהה!

קורס סקיפרים באשדוד

אשדוד היא עיר שחיה ונושמת ים, והוא חלק בלתי נפרד ממנה. המרינה באשדוד עברה שיפוץ מרשים מאוד בשנים האחרונות וכיום היא אחת המרינות היפות ביותר בארץ. במרכז המרינה נמצא כמובן מעגן הסירות, אשר מעניק לאנשים טעימה קטנה מהאלפיון העליון. במרינה עצמה ניתן לשכור יאכטה ולצאת עם סקיפר מוסמך לשיט בלב ים. מדובר בבילוי יוקרתי, אקסקלוסיבי, שמתאים לכל אחד, שכן במהלכו אפשר לנוח ולהשתזף, לאכול, לשתות, לרקוד ואפילו לעצור כדי לצלול. כאשר רוצים לוותר על הסקיפר וליהנות מהבילוי הזה בצורה יותר קלילה ואינטימית, צריך לקחת קורס סקיפרים.

קורס סקיפרים הוא קורס הנותן את האפשרות ללמוד כל מה שיש ללמוד על השטה של כלי שיט, ומאפשר לאנשים לצאת לים לבדם בתוך כמה חודשים בלבד. יש המון קורסים כיום, אך כאשר בוחנים את הנושא של קורס סקיפרים אשדוד היא בהחלט יעד מועדף. באשדוד תוכלו לקחת את הקורס המקצועי של חברת כאן על הים, שהיא החברה הטובה ביותר בישראל בתחום של מכירה והשכרה של סירות, יאכטות וציוד ימי, לצאת אל קו החוף הדרומי של ישראל. במסגרת הלימודים באשדוד, תוכלו קבל מזג אוויר טוב, נוף בלתי נשכח ותוך כדי – ללמוד אצל הטובים ביותר.

ימאות וניווטים

קורס הסקיפרים של כאן על הים כולל שיעורים עיוניים ותאורטיים, וכן התנסות מעשית בים בקבוצות קטנות. אל הקורס יכול להירשם כל אדם מעל גיל 18, גם אם אין לו שום ניסיון בים. בקורס סקיפרים אונליין לומדים על ניווטים, תמרונים, שפת הים, המכניקה של סירות וכמובן על עולם הימאות, ולבסוף נבחנים במבחן מסכם, שלאחריו מקבלים את התעודה. אנשים המפנים זמן ומצליחים להתקדם במהירות, יכולים לקבל את תעודת הסקיפר בתוך 4 חודשים בלבד.

סוכנים

פוסידון הפלגות
ההפלגות שלנו יוצאות מהמרינה היפה באשדוד ומתאימות לאירועים עד 14 איש, מלוות במוזיקה, אווירה טובה ומסלולי שייט שונים לבחירתכם.
לדף סוכן

צור קשר


כתובת: הצדף 1, מרינה הרצליה

טלפון: 072-334-1803

מייל: Info@Sea-mania.co.il

קורס סקיפרים | יאכטה להשכרה