בחר קטגוריה
יאכטות למכירה
השכרת יאכטות
סירות למכירה
השכרת סירה/סירות
אופנועי ים להשכרה
אופנועי ים למכירה
השכרת קיאקים
ציוד ימי
כלי שייט
סירות
קיאק
סירה חצי קשיחה
הפלגות / הפלגה
שייט
יאכטה
קורס סקיפרים
ספורט ימי
ספינות שייט
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ביוון
בישראל
באילת
במרינה הרצליה
בכנרת
בהרצליה
בתל אביב
באשקלון
באשדוד
בטבריה
קיסריה
אשקלון
בעכו
בחיפה
ביפו
בטיילת טבריה
בכנרת מחיר / מחירים
בכנרת גינוסר
בכנרת טבריה
בכנרת ילדים
בכנרת לידו
בכנרת לידו מחיר
בכנרת למשפחות

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
מגוון מוצרי ציוד ימי ברמה הכי גבוהה!
מגוון מוצרי ציוד ימי ברמה הכי גבוהה!

ספורט ימי בטבריה

העיר טבריה סבלה במשך לא מעט שנים מירידה דרסטית בתיירות שהגיעה אליה, הן מהארץ והן של תיירים מחוץ לארץ. כיום המצב שונה וטבריה נהנית מעדנה מחודשת – ריענון השורות בחסות ראש העיר החדש והנועז, שנה גשומה מאד שמלאה כמעט לגמרי את הכנרת וכמובן חידוש ושיפור צירי התנועה הראשיים במדינה כולה – בזכות כל אלה טבריה שוב על המפה ולא רק שאפשר להגיע וליהנות בה משייט בטיילת טבריה – זה כדאי ומומלץ מאד. בזכות הכנרת המלאה אפשר ליהנות משלל אפשרויות ואטרקציות המציעות פעילויות של ספורט ימי בטבריה – פעילויות אקסטרים, חופים מוסדרים ונוחים לגישה, הפלגות ללב האגם והנאה גדולה מספורט ימי ושלל פעילויות רטובות. טבריה מזמינה את כל הרכבי המטיילים ליהנות בה וליהנות מהפלגה בכנרת – אין ספק שכל אחד ימצא בה מה לעשות ואיך ליהנות! כל מה שצריך זה פשוט להגיע ולבלות.

 

 

בילוי ימי ויבשתי בטבריה

אם חשקה נפשכם בבילוי ימי בטבריה – אין ספק שזה רעיון מצוין! היכנסו כבר עכשיו לפורטל כאן על הים ותוכלו ללמוד ולהבין אודות כל האפשרויות שלכם לשכור כלי שיט ולהפליג לליבה של הכנרת! עם או בלי סקיפר מקצועי, הפלגה משפחתית או עם חברים, על סירה פשוטה או על יאכטה מפוארת – את כל אלה תמצאו בפורטל ותבינו בקלות את ההבדלים. כך גם יהיה לכם קל יותר לבצע הזמנה ולצאת לדרך! בפורטל אפשר לקבל מידע מקצועי, מהימן ומעולה אודות ציוד טכני של עולם השיט וכך להבין טוב יותר את התחום הזה, בעיקר לפני שמפליגים ללב ים ורוצים לוודא שמבצעים את הבחירה הנכונה והכי מתאימה. אז למה אתם מחכים? טבריה ממתינה לקבל אתכם בזרועות פתוחות על שלל האטרקציות הימיות שלה.

סוכנים

Wake Up – הפלגות בכנרת
וייק אפ הנו בית ספר לסקי ניתן לקיים פעילויות ספורט ימי שונות והפלגות בכנרת.
לדף סוכן
סירות הטיילת
אטרקציה ייחודית ופסטורלית עם מגוון פעילויות כגון סירות נהיגה עצמית בחופי הכינרת, אבובים , בננות ואופנועי ים בטיילת טבריה.
לדף סוכן

צור קשר


כתובת: הצדף 1, מרינה הרצליה

טלפון: 072-334-1803

מייל: Info@Sea-mania.co.il