בחר קטגוריה
יאכטות למכירה
השכרת יאכטות
סירות למכירה
השכרת סירה/סירות
אופנועי ים להשכרה
אופנועי ים למכירה
השכרת קיאקים
ציוד ימי
כלי שייט
סירות
קיאק
סירה חצי קשיחה
הפלגות / הפלגה
שייט
יאכטה
קורס סקיפרים
ספורט ימי
ספינות שייט
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ביוון
בישראל
באילת
במרינה הרצליה
בכנרת
בהרצליה
בתל אביב
באשקלון
באשדוד
בטבריה
קיסריה
אשקלון
בעכו
בחיפה
ביפו
בטיילת טבריה
בכנרת מחיר / מחירים
בכנרת גינוסר
בכנרת טבריה
בכנרת ילדים
בכנרת לידו
בכנרת לידו מחיר
בכנרת למשפחות

התחבר/י באמצעות

כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
כאן על הים - יאכטות, סירות, וכלי שייט
מגוון מוצרי ציוד ימי ברמה הכי גבוהה!
מגוון מוצרי ציוד ימי ברמה הכי גבוהה!

כלי שייט בהרצליה

ישראל היא מדינה ששוכנת לחוף של הים התיכון, ולפיכך היא מציעה הרבה מאוד אטרקציות ימיות. מרבית הישראלים אוהבים לצאת לדוג, לנהוג על אופנועי ים ולהתהפך עם סירות בננה. עם זאת, הטרנד העכשווי הוא שייט לאורך החוף עם יאכטה או סירה מפנקת. שייט ביאכטה היא פעילות יוצאת דופן. לאנשים אין הרבה הזדמנויות לקחת כלי שייט גדול, למלא אותו בפינוקים ולצאת ללב ים בעזרת סקיפר מוסמך.

הפעילות הזו מתחלקת לשניים, כאשר יש אנשים שמעדיפים לשכור יאכטה עם הרבה חברים ולעשות מסיבה על יאכטה, ואחרים שרוצים לצאת לשייט רומנטי עם בן או בת הזוג. מבחינת מיקום, חברות השכרת יאכטה קיימות בכל הארץ, אך המוקד הוא במרינה בהרצליה. כאשר רוצים לעשות שייט רומנטי לזוג בהרצליה צריך לבדוק היטב עם איזה חברה עושים זאת, והתשובה היא לרוב חברת כאן על הים, שהיא החברה המובילה בישראל בתחום הציוד הימי והשכרת יאכטות וסירות.

שייט רומנטי לזוג בהרצליה

קדימה לשקיעה

חברת כאן על הים פועלת כמעט בכל החופים הארץ כשהיא משכירה כלי שייט מכל הסוגים, כולל יאכטות יוקרתיות ומפנקות, והיא יודעת כיצד לשדרג את החוויה. החברה מציעה שייט רומנטי בשקיעה, עם אוכל טוב, אלכוהול איכותי, מוזיקה מתאימה וכמובן גם אנשי צוות שיתפעלו את האירוע, מבלי להפריע לרומנטיקה שנמצאת באוויר. תצאו לשייט אנשים רומנטיים, אך תחזרו הרבה יותר מסופקים.

כלי שייט

סירת Whaly 435 R Professional
סירה זו היא מקצועית וחזקה, יש לה שכבת קצף בחלק הפנימי של הסירה והיא עשויה מהחומר הפלאסטי הקשיח- פוליטילן. סירה זו יכולה לשמש כסירת עבודה או כס...
לדף מוצר
סירת Whaly 500 R Professional
העיצוב של דגם זה מחושב היטב ומדגיש כוח ויציבות. דגם זה של whaly מציע אפשרויות רבות בזכות שטח הפנימי הגדול המגיע ל5 מטרים.
לדף מוצר

יצרנים

Centurion Boats
סנטוריון היא חברת הסירות האיכותיות שמובילה את תחום ספורט המים ואת תחרויות אליפות העולם בוויקסרף. בנוסף, סנטוריון היא מפעל הסירות הראשון שייצר ...
לדף יצרן

צור קשר


כתובת: הצדף 1, מרינה הרצליה

טלפון: 072-334-1803

מייל: Info@Sea-mania.co.il